Republika Tyrezji
Dla dobra ogółu!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

#1 2019-02-28 22:36:15

Hans Fickkapitalismus
Kanclerz Rządu
Skąd: Tarent
Dołączył: 2019-02-22
Liczba postów: 20
Ugrupowanie polityczne: Narodowa Partia Tyrezji
Funkcja w państwie: Kanclerz Rządu
WindowsChrome 72.0.3626.109

II posiedzenie rządu

Na mocy nadanej mi przez Konstytucję Republiki Tyrezji, otwieram II posiedzenie rządu dot. ustawy o korzystaniu z shoutboxa. Poniżej prezentuje projekt zaproponowanej przeze mnie ustawy.

Ustawa regulująca zasady korzystania z shoutboxa.

z dnia[XXX]

Art. 1
1. Ustawa określa zasady korzystania z  czatu.
2. Ustawa określa kto może korzystać z czatu.
Art.2
Z czatu może korzystać tylko zarejestrowany użytkownik forum.
Art.3
Obywatele korzystający z czatu zobowiązani są do szanowania pozostałych jego użytkowników.
Art.4
Obywatelom zabrania się obrażania pozostałych użytkowników czatu.
Art.5
Ustawa wchodzi w życie i staje się prawomocnym aktem prawnym w momencie podpisania go przez I Sekretarza Generalnego i opublikowania w Dzienniku Aktów Prawnych.

Offline

#2 2019-02-28 23:14:06

Teodor Shrodinger
I Sekretarz Generalny
Dołączył: 2019-02-22
Liczba postów: 38
Ugrupowanie polityczne: Narodowa Partia Tyrezji
Funkcja w państwie: I Sekretarz Generalny
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Odp: II posiedzenie rządu

Chciałbym zabrać głos w tej sprawie Wielebny Kanclerzu,

ustawie brakuje (według mnie tych artykułów

Ar.t XXX
Czat Republiki Tyrezji jest dobrem wspólnym.
Art. XXX
Ministerstwo właściwe dla czatu kontroluje czat osobiście lub poprzez oddelegowane przez niego osoby bądź urzędy.
Art. XXX
Czat jest podległy obecnie obowiązującemu prawu republiki Tyrezji.
Art. XXX
1. Ministerstwo bądź upoważnione przez niego osoby lub urzędy odpowiedzialne za czat mogą usuwać niestosowne według prawa wiadomości.
2. Ministerstwo bądź upoważnione przez niego osoby lub urzędy odpowiedzialne za czat mogą wystąpić do osób administrującymi forum o blokadę tymczasową dla użytkownika łamiącego zasady
3. W przypadku, gdy wniosek wymieniony w ust. 2 jest nieuzasadniony lub nieprawny osoba administrująca nie ma obowiązku przystawania na ten wniosek.

W dodatku chciałbym poruszyć kwestię przypadkowego naruszenia przez Nas Terenów Weinlandu poprzez aneksję terenów zwanych przez Nas Unitrią, nie jesteśmy państwem imperialnym i ekspansywnym, dlatego wnioskuję o zmianę art. 134 §1 Konstytucji Republiki Tyrezji na

"Republika Tyrezji dzieli się
na cztery departamenty: Cerozję- ze stolicą departamentalną w Walenti, Metryle- ze stolicą departamentalną w Staszewie, Manezję- ze stolicą departamentalną w Wardynowie i Tarent- ze stolicą departamentalną w Tarencie[załącznik nr 4]"

i co za tym idzie zmianę mapy w załączniku nr 4, nie musimy wcielać tej części, aby bratać się z naszymi przyjaciółmi w Unitrii.

Offline

#3 2019-02-28 23:28:44

Hans Fickkapitalismus
Kanclerz Rządu
Skąd: Tarent
Dołączył: 2019-02-22
Liczba postów: 20
Ugrupowanie polityczne: Narodowa Partia Tyrezji
Funkcja w państwie: Kanclerz Rządu
WindowsChrome 72.0.3626.109

Odp: II posiedzenie rządu

Zgadzam się z podanymi wyżej zmianami w ustawie Wielebny I Sekretarzu. Co do sprawy Unitrii wolałbym, aby pozostała w naszych granicach, ale jestem świadomy, że obecnie nie mamy wystarczająco silnej pozycji, żeby negocjować w tej sprawie. Niestety, jestem również zmuszony zgodzić się z tym punktem. Niniejszym zamykam II posiedzenie rządu Republiki Tyrezji.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
real-world - polskiserwercountrylife - informacje-z-ukrainy-24h - forumkredytowe - pc-hub